Lot et Garonne – Huizen met gedeeltelijk zwembad

158Maison d’Amis

Lamoulinnal is een fantastisch domein met twee prachtig gerestaureerde 18de eeuwse gites, midden in een idyllisch park van 1.7 ha. In de gites wordt authenticiteit gecombineerd met modern comfort. De dikke muren zorgen er alvast voor dat op de heetste zomerdagen het bakken aan het zwembad kan worden afgewisseld met een beetje koelte binnen!

Maison d'Amis
Voor 4-6 personen. Het is een charmante gerenoveerde stenen boerderij van 140 m2, opgetrokken in de typische Perigord stijl, met pigeonnier (duiventil). Er zijn prachtige houten plafonds en warme terracotta vloeren. Er zijn authentieke haarden en een absoluut adembenemende living van 55m2 met een ruime eethoek en een romantische zitput. De keuken is volledig ingericht met wasmachine, afwasmachine, koelkast, diepvries, magnetron, kookplaat, oven, koffiezetapparaat.
Er zijn 2 ruime slaapkamers (een van 25 m2 met 1 dubbel bed en een van 15m2 met 2 enkele bedden) en een prachtige mezzanine (met 1 dubbel bed), 2 ensuite badkamers en 2 toiletten. Babybed en babystoel. Wifi internet.

Lougratte

6 Personen
=2=2
1230 tot 1470 euro

per week

466Gite Fournil de Monflanquin

Gelegen in de Lot-et-Garonne (Zuid Westen van Frankrijk) verwelkomen u onze gîtes voor een lang weekend of ruime vakantie. Le Fournil kan 6 personen herbergen en zal bijdragen aan een geslaagde vakantie als uitvalspunt in uw ontdekkingtocht door de regio, doordrenkt met geschiedenis.

Indeling Le Fournil (5-6 personen)
De gîte is een gezellige en comfortable gîte. Oppervlakte 85 m². Een ruim terras geeft u de mogelijkheid tot buiten eten onder de parasol of in de schaduw van de bomen.
Woonkamer: Een ruime zithoek met franse televisie geeft u en uw familie de gelegenheid bij te komen van een lange dag. De houten balken en de natuursteen geeft u een goed idee van het leven hier. De ruime keuken geeft u de mogelijkheid om de lokale recepten zelf uit te proberen. Er zijn twee slaapkamers en een mezzanine, uitgerust met bedden van 90 cm. Een van de slaapkamers heeft zijn eigen badkamer. Tevens hebben ze een kledingkast. Twee badkamers maken het geheel compleet. Een is aangrenzend aan een slaapkamer. Beiden zijn uitgerust met een douche, wasbak en toilet.

Monflanquin

6 Personen
=3=2
490 tot 895 euro

per week

465Gite Auvent de Monflanquin 8P

Gelegen in de Lot-et-Garonne (Zuid Westen van Frankrijk) verwelkomen u onze gîtes voor een lang weekend of ruime vakantie. De twee gites met een mooi gemeenschappelijk zwembad bevinden zich niet ver van Monflanquin, een charmant 13de eeuws burchtstadje in de Lot-et-garonne. De twee gites zijn zelfstandig, ieder met zijn eigen sfeer. De verandering van omgeving, de rust, als ook het historische en culinaire erfgoed, dragen bij aan uw welzijn tijdens uw vakantie. Gite L'Auvent kan 6 – 8 personen ontvangen met alle gemakken. Het is omringd met een ruime tuin en zal bijdragen aan een geslaagde vakantie als uitvalspunt in uw ontdekkingtocht door de regio, doordrenkt met geschiedenis.

Indeling L'Auvent (6-8 personen)
De gîte "L'Auvent" is gelegen temidden van een ruime tuin, en is voldoende blootgesteld aan zon. U kunt buiten eten op het terras met mooi uitzicht op Monflanquin.
Woonkamer: Een groot eettafel is opgesteld nabij de volledig ingerichte keuken. Het interieur is gerestaureerd met zoveel mogelijk behoud van oude details. De woonkamer met televisie geeft ook de gelegenheid tot lange leesuurtjes. Er zijn 3 slaapkamers waarvan een met 4 bedden. De badkamers beschikken over een douche en een wastafel.

Monflanquin

8 Personen
=3=2
550 tot 995 euro

per week