Lot et Garonne – Huizen met privé zwembad

035Villa Perle de Monflaquin

Rustig gelegen en omgeven door prachtige natuur vindt u een parel van een vakantiehuis. Villa Perle de Monflaquin is een schitterende landhuis met privé zwembad en ligt op 4 km van het dorp Monflanquin. Het dorp ligt in de vallei van de Lède, op de heuvel Haut Agenais en wordt gezien als een van de mooiste dorpen in Frankrijk. U vindt hier onder meer een restaurant, bakker en supermarkt en elke donderdagochtend is er een markt op Place de Arcades.

Begane grond:
Villa Perle de Monflaquin is geschikt voor 8 personen
Aantal slaapkamers 3
Aantal badkamers 2
Er is een ruime woonkamer. Deze bestaat uit een zitgedeelte met tv bij de open haard en een eetgedeelte met eettafel en een slaapbank. De moderne keuken is volledig uitgerust met een vaatwasser, koelkast, oven, magnetron, broodrooster en een fornuis dat bestaat uit 2 gaspitten en 2 elektrische kookplaten.

Monflanquin

8 Personen
=3=2
730 tot 2080 euro

per week

036Villa La Rive

Villa La Rive is een luxe vakantievilla tegenover het pittoreske dorpje Fongrave met verwarmd privé zwembad en ligt direct aan de rivier de Lot op een prachtig privé landgoed van 0,5 ha. De villa is geschikt voor 6 tot maximaal 8 personen. En is de perfecte vakantieplek voor visfanaten, want villa La Rive heeft een privé aanlegsteiger en u kunt gratis gebruik maken van de visboot met buitenboordmotor en NACHTVISSEN IS TOEGESTAAN. Een waar visparadijs en waar niet alleen u maar de hele familie vakantie kan vieren. Het geheel omheinde landgoed heeft een spectaculair uitzicht over de rivier en het aan de overkant gelegen pittoreske dorpje Fongrave.

Omschrijving
De villa beschikt over 4 slaapkamers met airconditioning met elk een ensuite luxe badkamer. Een gezellige ruime woonkamer met open keuken. Een zithoek met tv en alle Nederlandse tv-zenders. In de villa is uiteraard WIFI aanwezig.

Le Temple-sur-Lot

8 Personen
=4=4
1545 tot 2445 euro

per week

047Maison Les Terrasses

Maison Les Terrasses is een eigentijds vakantiehuis voor 6 personen met een prive zwembad, dat ligt aan het eind van een doodlopend weggetje aan de rand van het piepkleine dorpje Dévillac, net ten zuiden van de Dordogne, in de Lot-et-Garonne. Het is een vredige plek waar u rust en ruimte kunt ervaren, te midden van bossen en landerijen. De typisch Franse dorpjes en de daarbij behorende knusse dorpscafeetjes, heerlijke restaurantjes, de gezellige markten en hier en daar een kasteel; kortom een stukje Frankrijk waar de tijd lijkt te hebben stil gestaan.

Indeling
De vorm van het huis (140m2) doet denken aan een tabaksschuur waarvan er in de omgeving nog veel te vinden zijn. Omdat er aan alle kanten van het huis grote ramen en deuren zijn is er altijd de keuze om diverse luiken te sluiten om de zon te weren zonder veel licht te verliezen in het huis. De sfeervolle inrichting is eigentijds in combinatie met brocante meubelsen.

Dévillac

6 Personen
=4=2
tot euro

per week

077Lamoulinnal

Lamoulinnal is een fantastisch domein met twee prachtig gerestaureerde 18de eeuwse gites, midden in een idyllisch park van 1.7 ha. In de gites wordt authenticiteit gecombineerd met modern comfort. De dikke muren zorgen er alvast voor dat op de heetste zomerdagen het bakken aan het zwembad kan worden afgewisseld met een beetje koelte binnen! Beide huizen samen bieden plaats aan 14 personen. Er zijn 6 slaapkamers, 4 badkamers, 2 volledig ingerichte keukens, 2 woonkamers met TV, 2 wasmachines, Wifi. Buiten vind je 3 overdekte terrassen met degelijke houten tuintafels en -stoelen en loungemeubilair en 2 BBQ’s. De vakantiewoningen kunnen samen of apart gehuurd worden (maison d'amis 4-6p., maison d'Isabel 6-8p.).

Elke huis heeft voldoende privacy. De keuken van 'maison d'Isabel' is voldoende uitgerust voor 14 personen. Het grote overdekte terras van 'maison d'Isabel' is voorzien van tafel en stoelen voor 14 personen.

Maison d'Isabel
Voor 6-8 personen. Het is een ruime en zeer smaakvol ingerichte en authentiek gerestaureerde boerderij van 130 m2, met prachtige houten plafonds en warme terracotta vloeren. Er is een mooie haard met een houtkachel en zelfs de oude uit één blok gehouwen uitgietbak is nog te zien!

Lougratte

14 Personen
=6=4
1300 tot 2980 euro

per week

086La Ferme *****

Dit landgoed ligt tussen Périgord Pourpre en Agenais, aan de beroemde Bastide route. La Ferme (****) is een onlangs fraai geheel vrij staande gerestaureerde boerderij "en pierre" voor 7 personen.

Beschrijving
– Een grote woonkamer en eetkamer met oud rustiek meubilair, open haard en TV
– Een volledig uitgeruste keuken met gasfornuis, elektrische oven, koelkast, afwasmachine, afzuigkap, wasmachine, magnetron, elektrisch koffiezetapparaat.
– Drie slaapkamers (waarvan een op de benedenverdieping): één 2 persoonsbed, twee eenpersoonsbedden die kunnen worden geassembleerd tot een 2 persoonsbed, drie eenpersoonsbedden.

Cavarc

7 Personen
=3=2
790 tot 1695 euro

per week

087Le Fournil

Dit landgoed ligt tussen Périgord Pourpre en Agenais, aan de beroemde Bastide route. Le Fournil **** is oud stenen huis met karakter met een aangrenzende oude bakoven en bron, die door een stevige deur wordt afgesloten. Het huis is alleenstaand en biedt volledige privacy.

Het huis bestaat uit:

  • Een grote woonkamer en een eetkamer met oud rustiek meubilair, open haard en TV
  • Een volledig uitgeruste keuken met gasfornuis en elektrische oven, koelkast, afwasmachine, afzuigkap, wasmachine, magnetron, koffiezetapparaat en keukenuitrusting
  • Drie slaapkamers: twee tweepersoonsbedden van 160 cm breed, een tweepersoonsbed van 140 cm breed, één eenpersoonsbed van 90 cm breed. Eén van de ruimten heeft een afzonderlijke toegang van de rest van het huis; het heeft zijn eigen badkamer en finse sauna.
Cavarc

7 Personen
=3=2
790 tot 1695 euro

per week

157Maison d’Isabel

Lamoulinnal is een fantastisch domein met twee prachtig gerestaureerde 18de eeuwse gites, midden in een idyllisch park van 1.7 ha. In de gites wordt authenticiteit gecombineerd met modern comfort. De dikke muren zorgen er alvast voor dat op de heetste zomerdagen het bakken aan het zwembad kan worden afgewisseld met een beetje koelte binnen!

Indien u Maison d'Isabel huurt In het laagseizoen (m.u.v. juli en augustus), dan heeft u exclusief gebruik van heel het domein, inclusief het zwembad. Maison d'Amis wordt in het laagseizoen niet verhuurd. Met uitzondering voor groepen tot 14 personen.

Maison d'Isabel
Voor 6-8 personen. Het is een ruime en zeer smaakvol ingerichte en authentiek gerestaureerde boerderij van 130 m2, met prachtige houten plafonds en warme terracotta vloeren. Er zijn zeer mooie haarden, met houtkachels en zelfs de oude uit één blok gehouwen uitgietbak is nog te zien!
Er is een volledig ingerichte, uiterst comfortabele keuken en een erg ruime en gezellige living (57 m2) met televisie, wifi internet. Keukenuitrusting: Wasmachine, droogkast, afwasmachine, diepvries, koelkast, magnetron, kookplaat, oven, koffiezetapparaat.
Er zijn drie mooie slaapkamers.  Twee badkamers en 2 WC's.
Benedenverdieping: 1 slaapkamer (1 dubbel bed, 1.60m) met en-suite badkamer. Verdieping: 2 slaapkamers, de ene met 1 dubbel bed 1.80m (of 2 enkele bedden 0.90m), de andere met 2 enkele bedden 0.90m, en een badkamer. Uitklapbare sofa of 2 opklapbedden, babybed en –stoel beschikbaar.

Lougratte

8 Personen
=3=2
695 tot 1660 euro

per week

294Lagarrigue

Deze vakantiewoning heeft een prachtig privé zwembad en ligt in het gehucht ‘Lagarrigue’ tussen Aiguillon en Port-Sainte-Marie. Dit is het departement van Lot-et-Garonne. Er is Wifi aanwezig!

Indeling
Dit huis is volledig gelijkvloers en gebouwd met eersteklas materialen. Een volledig ingerichte open keuken met oven, magnetron, keramische kookplaat, grote koelkast, vaatwasmachine, koffiezet apparaat, broodrooster, …; eetkamer, ruime zithoek, TV – DVD. 3 Ruime slaapkamers, waarvan 1 kamer met een tweepersoonsbed, 1 kamer met 2 éénpersoonsbedden en 1 kamer 1 kamer met 4 éénpersoonsbedden. Twee badkamers met wastafel, toilet, 1 met bad , 1 met douche. Wasmachine ; kinderbed en -stoel aanwezig.

Lagarrigue

8 Personen
=3=2
450 tot 1330 euro

per week

426Villa Frederique

Villa Frederique is fantastisch vakantiehuis voor 12 personen in Zuid Frankrijk met een groot verwarmd en omheind zwembad, een fitnessruimte een sauna en een zonnebank. De villa is de ideale bestemming voor een grote groep vrienden of met een aantal families. De villa ligt slechts op een paar honderd meter van een dorpje met bakker en restaurant.

Binnen
Villa Frederique heeft drie verdiepingen. Op de begane grond is de entree, woonkamer met o.a. parketvloer, piano en biljart. De grote openslaande deuren geven toegang tot het terras waar zich twee grote eettafels (16-20 personen) de gas barbecue en een zithoek bevinden. Aan de voorzijde is een grote keuken, met o.a. 6-pits gaskookplaat, oven en een grote eettafel geschikt voor 12 personen. Een 4-persoons bar scheidt de keuken van de eetkamer.

Samazan

12 Personen
=5=3
1300 tot 2550 euro

per week

475Villa Roussaille

Een schitterende, luxe vakantievilla voor 10 personen met privézwembad, gelegen in de Lot et Garonne. Deze villa biedt alle faciliteiten voor een geweldige vakantie. De villa is voorzien van  een ruime tuin 3500 m2, privé zwembad, buitenkeuken, speelgelegenheid voor kinderen en een uniek uitzicht over de stad Villeneuve sur Lot. Het zicht op ‘Villeneuve-sur-Lot by night’  is werkelijk sprookjesachtig. Zeer geschikt voor een vakantie met kinderen. In de Lot-et-Garonne is uw vakantievilla een uitstekende uitvalsbasis om de streek beter te leren kennen. Dit is Frankrijk zoals u het nog niet kent: authentiek en weinig toeristisch.

Binnen (begane grond)
Entree, een gezellige eetkamer met een grote eettafel voor 10 personen en grote openslaande deuren welke toegang geven tot het balkon. De woonkamer is voorzien van een zithoek en een sfeervolle open haard. WIFI, TV met Nederlandse zenders en DVD zijn aanwezig. Aansluitend aan de eetkamer bevindt zich de ruime open die volledig is uitgerust met de benodigde apparatuur en een extra ontbijttafel voor 6 personen. De keuken heeft ook openslaande deuren naar het balkon.

Pujols

10 Personen
=5=2
850 tot 2450 euro

per week

486Pigeonnier 8P

Pigeonnier is een sfeervol, ruim, houten vakantiehuis met privé zwembad gelegen op 6 km van Villereal op de grens van de Dordogne en de Lot et Garonne. Het vakantiehuis is voor 8 personen, heeft 5 slaapkamers, 2 badkamers en een grote tuin waar de kinderen zich gegarandeerd kunnen vermaken. Pigeonnier ligt naast een kleinschalig vakantiepark met zwembad en restaurant waar u gebruik van mag maken.

Indeling
Het vakantiehuis is comfortabel en sfeervol ingericht met banken, een grote eettafel en een compleet ingerichte keuken met een luxe gasfornuis, oven, magnetron en afwasmachine. In de bijkeuken is een wasmachine, een droger en een extra koelkast. Boven zijn 5 slaapkamers, 2 badkamers en een aparte toilet.

Saint-Étienne-de-Villeréal

8 Personen
=5=2
1500 tot 2500 euro

per week

501Villa Pujols

Deze zeer luxe vrijstaande villa voor 8 tot maximaal 10 personen is gelegen in Pujols en heeft een privé zwembad en ligt vlakbij Villeneuve-sur-Lot. De villa is smaakvol en comfortabel ingericht en is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. De villa staat op een terrein van circa 4000 m2 en heeft diverse terrassen waar u heerlijk kunt genieten van het uitzicht. Op het terrein is een aparte garage voor twee auto’s. Bezoek het historische Villeneuve-sur-Lot; de stad die u vanaf Pujols al kunt zien liggen. Deze stad is gezellig druk, heeft diverse bezienswaardigheden, winkels en restaurants. Zeker een aanrader is “Place de la Fayette” waar elke vrijdagavond aan lange tafels kan worden gegeten en waar Franse Chansons live worden gezongen!

Omschrijving
Centrale hal, ruime woonkamer met schuifpuien naar de terrassen, open keuken met luxe keukenapparatuur en eveneens openslaande deuren naar het terras en zwembad. Verder is er een bijkeuken, ouderslaapkamer en een badkamer. De villa heeft comfortabel meubilair en dat maakt deze villa tot een zeer aangename plek om te verblijven. 5 Slaapkamers totaal:

Bed(den) slaapkamer 1 180 x 200
Bed(den) slaapkamer 2 180 x 200
Bed(den) slaapkamer 3 180 x 200
Bed(den) slaapkamer 4 180 x 200
Bed(den) slaapkamer 5 160 x 200

Pujols

10 Personen
=5=2
700 tot 2050 euro

per week

553Grosse Teste

Grosse Teste is een volledig gerestaureerd boerderij (en pierre – met oude stenen) voor 9 personen met een prive zwembad vlakbij de middeleeuwse stad Lauzun (1,5 kilometer) met alle voorzieningen. Deze traditionele stenen boerderij is gelegen in een rustige omgeving in het midden van het platteland temidden van bossen, fruitbomen en weiden. Het pand heeft een ideale locatie zonder inkijk en ligt op de grens van de Dordogne en Lot-et-Garonne.

Indeling
Deze voormalige boerderij van 110m2 is gebouwd in de 19e eeuw met oude stenen, is mooi gerestaureerd om kwaliteit en comfort te bieden met behoud van de elementen van het verleden. 4 Slaapkamers, 4 badkamers, 2 WC's. De 4 slaapkamers zijn geschikt voor maximaal 9 personen en 1 baby en elke slaapkamer heeft een eigen badkamer, waarvan 1 met een toilet. Er zijn 3 enkele bedden, 3 tweepersoonsbedden, 1 kinderbed, 1 kinderstoel. Een volledig uitgeruste boerenkeuken (fornuis, koelkast, vriezer, magnetron, vaatwasser, wasmachine, strijkijzer) en een comfortabele salon met satelliet TV en DVD.

Lauzun

9 Personen
=4=4
550 tot 1590 euro

per week

578Villa Lafage

Villa Lafage met zijn privé zwembad ligt midden in het glooiend landschap van het departement Lot et Garonne, een gebied vol historie en cultuur, in het Zuidwesten van Frankrijk. U logeert in een prachtige pigeonnier (duiventoren) daterend uit de 18e eeuw. Onlangs geheel gerestaureerd en voorzien van alle comfort om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. De vakantievilla is geschikt voor 5 personen. Een sfeervolle vakantiewoning rustig gelegen op een landgoed van 5 hectare. Omringd door velden, bos en boomgaarden heeft u rondom prachtig uitzicht.

Indeling
De smaakvolle inrichting is een spannende combinatie van design en oude details. De leefkeuken is uitgerust met vaatwasser, kookplaat, oven en Senseo. Twee ruime slaapkamers met comfortabele boxspringbedden en televisie. Luxe badkamer met inloopdouche. Apart toilet.

Bournel

5 Personen
=2=1
800 tot 1800 euro

per week

580Carpentie Bas

Carpentié Bas is een prachtig gerestaureerde stenen schuur van 200 jaar oud met een prive zwembad, gelegen in een klein gehucht in de Lot en Garonne tussen Villeneuve sur Lot en Monflanquin. De schuur is zorgvuldig en liefdevol gerestaureerd. De gite heeft 5 slaapkamers en is geschikt voor maximaal 10 personen. De prachtige open ruimte maakt het huis speciaal en geeft het een plezierige sfeer.

Beschrijving
De enorme woonkamer is licht, luchtig en ruim en is voorzien van een satelliet-tv, DVD speler, wifi, houtkachel en een prachtig uitzicht over de vallei. Vanuit de woonkamer hebt u ook toegang tot de 2 terrassen. Het grote overdekte terras is perfect voor een ontbijt in de ochtendzon. Op de mezzanine is een zithoek voorzien waar u rustig kan vertoeven. De keuken is volledig uitgerust met onder andere een grote koelkast met vriesvak, magnetron, staafmixer, elektrische oven, gas kookplaat, vaatwasser, …. Er is een aparte bijkeuken met wasmachine, strijkijzer en strijkplank.

Villeneuve-sur-Lot

10 Personen
=5=3
1600 tot 1900 euro

per week

661Villa Lembrun sur Lot

Villa Lembrun sur Lot is een luxe vakantievilla voor 6 personen met airco, een verwarmd privé zwembad (van juni t/m september), privé aanlegsteiger, boot met buitenboordmotor. De villa bevindt zich in een gehuchtje van Le Temple Sur Lot (2km), direct aan de Lot gelegen. Een waar visparadijs voor de hele familie. Check de beschikbaarheid op de kalender.

Indeling
3 Slaapkamers, 3 badkamers. Het interieur van de villa is voorzien van alle luxe en smaakvol ingericht met antieke meubelen.  Salon – woonkamer met een internetverbinding, breedbeeldtelevisie met alle Nederlandse zenders en DVD-speler. U kunt kiezen uit 100 DVD's.

Le Temple-sur-Lot

6 Personen
=3=3
1295 tot 2195 euro

per week

664Villa LafageXL

Villa Lafage XL met zijn privé zwembad ligt midden in het glooiend landschap van het departement Lot et Garonne, een gebied vol historie en cultuur, in het Zuidwesten van Frankrijk. De vakantievilla is geschikt voor acht tot tien personen (maximaal 4 volwassenen en 6 kinderen). Een sfeervolle vakantiewoning rustig gelegen op een landgoed van 5 hectare. Omringd door velden, bos en boomgaarden heeft u rondom prachtig uitzicht.

Indeling
Begane grond: Het landhuis heeft een ruime entree met kapstok, toegang tot de wasmachine/droger ruimte en toilet. Enorme leefkeuken met kookeiland. Volledig uitgerust en van alle gemakken voorzien om samen heerlijk uitgebreid te koken. Grote eettafel met comfortabele stoelen en houtkachel. Woonkamer om lekker te relaxen. Met loungebank en open haard, tv met Nederlandse kanalen en BlueRay speler. Er is internet via WIFI aanwezig.

Bournel

10 Personen
=4=2
2800 tot 2800 euro

per week

671Gite Lembrun sur Lot

Gite Lembrun sur Lot heeft een verwarmd privé zwembad en is een geheel vrij gelegen vakantiehuis voor 2 tot 5 personen, privé aanlegsteiger, boot met buitenboordmotor, gelegen op een 7 ha groot domein, dat voor 1 km aan de rivier de Lot grenst. De gite bevindt zich in een gehuchtje van Le Temple Sur Lot (2km), direct aan de Lot gelegen. Een waar visparadijs voor de hele familie. Check de beschikbaarheid op de kalender.

NACHT VISSEN VANAF DE PRIVE STEIGER IS TOEGESTAAN.
De rivier de Lot is zeer rijk aan karpers, meerval en vele andere soorten vis.

Indeling
Op de eerste verdieping bevindt zich een royaal appartement met een groot balkon ( 16 m2 ) en een adembenemend uitzicht over de rivier, de landerijen en de boomgaarden.
In het appartement heeft U de beschikking over een ruime living met moderne open keuken, grote slaapkamer ( met airconditioning ) met twee eenpersoons bedden en badkamer met dubbele wastafel, douche en toilet, er is ook nog een bedstee voor twee kinderen, of een jong stel.

Le Temple-sur-Lot

5 Personen
=2=2
995 tot 1695 euro

per week

791Villa Castillonnes

Deze sfeervolle villa is ingericht voor 6 personen met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een prive zwembad, dat kan worden afgedekt door middel een overkapping. De villa ligt net buiten (800m) van de mooie bastide Castillonnès.

Beschrijving
Een open woonkamer, eetkamer en keuken met openslaande deuren naar het terras en uitzicht op de tuin en het zwembad. De keuken is volledig uitgerust met een oven, 4-pits gasfornuis, vaatwasser, koelkast met vriesvak, wasmachine, magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat en broodrooster.
De ouder slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden en een ensuite badkamer met douche met wastafel en toilet. Er zijn twee andere slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden en een familie badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Kinderbed en kinderstoel aanwezig. Roken in de woning is niet toegestaan.

Castillonnes

6 Personen
=3=2
tot euro

per week

804Villa Bournel

Villa Bournel is een zeer mooie en comfortabele vrijstaande villa met privé zwembad en een prachtige uitzicht op de landelijke omgeving. Het ligt aan de rand van het piepklein dorpje Bournel.

Indeling
Begane grond: Zeer aangename ruime zitkamer met banken en luie stoelen, tv/video, hi-fi, grote schouw met houtkachel, openslaande deuren naar het terras en de tuin. Ruime serre met eettafel. Ruime keuken ook met eettafel, afwasmachine, magnetron, oven, grote koelkast. Slaapkamer 1: kingsize bed en kasten. Grote badkamer met bad, superdouche, dubbele wastafel en wc.

Bournel

8 Personen
=4=2
1200 tot 2100 euro

per week

810Massas

Op 5 km afstand van het fraaie middeleeuwse vestingstadje Monflanquin ligt vakantiehuis Massas voor 8 personen op een heuvel omringd door pruimenbomen. Het is een heerlijk rustige plek met een groot privé zwembad van 6 bij 12 meter. Proef de sfeer van een oude pruimenboerderij! Door de indeling ideaal geschikt voor 2 gezinnen, die samen op vakantie gaan.

Beschrijving
Hoofdgebouw: Via een overkapping kom je in de grote woonkamer met open keuken met authentieke tegelvloer. 2 Slaapkamers. Een badkamer met douche, bidet, wastafel en wasmachine. Apart toilet. Hal met tuindeuren naar de heerlijke tuin en toegang tot de aanbouw.
Aanbouw: Badkamer met bad, douche, wastafel en toilet. Een kitchenette met boiler en aanrecht. Een tweede woonkamer met deur naar buiten. 2 Slaapkamers.

Monflanquin

8 Personen
=4=2
1000 tot 1750 euro

per week

901Villa Grange Neuve

Deze zeer grote typisch Franse villa met privé zwembad voor 12 personen, bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De woning is gelegen op een terrein van 1,1 hectare tussen velden en bossen met prachtige uitzichten over het heuvelachtige landschap. Voor het afhalen van de sleutel of eventuele noodgevallen kunt u terecht bij de conciërge. De conciërge verblijft in een gite op een apart gedeelte van het terrein.

Omschrijving
De villa beschikt over een grote kamer met houtkachel en tv. Een woonkamer met eettafel, een keuken die van alle gemakken is voorzien. Voor extra gemak zijn er 2 koelkasten: 1 koelkast staat in de keuken met aparte kleine diepvriezer en 1 koelkast staat in de berging/ wasplaats met een klein diepvriesvak in de koelkast. En een aparte eetkamer met extra lange eettafel. Er is ook een badkamer met douche en bad en in de berging vindt u een wasmachine, droger en droogrek.
Aantal slaapkamers 5
Bed(den) slaapkamer 1 180 x 200 + 2 x 90 x 200
Bed(den) slaapkamer 2 160 x 200
Bed(den) slaapkamer 3 160 x 200
ed(den) slaapkamer 4 3 x 90 x 200
Bed(den) slaapkamer 5 2 x 90 x 200
Op de verdieping vindt u nog een extra badkamer met bad, douche, wastafel.

Er zijn 3 wc's waarvan 1 in de badkamer. Boven en beneden 1 wc apart en boven 1 wc in de badkamer.

Saint-Barthélemy-d’Agenais

12 Personen
=5=3
550 tot 2250 euro

per week

068Villa Colombier

Villa Colombier de Monflanquin is een prachtige 17eeuws vakantievilla voor 11 personen met groot privé zwembad en is gelegen tussen Villeréal en Monflanquin. Het gehele domaine is gereserveerd voor de huurders. Zo geniet u van de rust, ruimte en ontspanning tijdens uw vakantie.

Beschrijving
De schaduwrijke binnenplaats is ongeveer 200 m². De perfecte plek waar u heerlijk aan een grote tuintafel met stoelen tot in de late uurtjes met familie of vrienden kunt dineren, kaarten of andere bordspellen kunt spelen. Er is een stenen barbecue tot uw beschikking.

Vakantievilla
Het is een herenhuis van 320 m². De hal met het wifi-punt (VPN-verbinding). Er is een grote woonkamer met een flatscreentelevisie, een bibliotheek (boeken in het Frans en in het Engels) en een grote bank. Een kleine lounge met verschillende bordspellen (Monopoly, pictionary, schaakspel, puzzels en spelletjes voor kinderen). De ruime keuken met eetkamer is uitgerust met alles wat nodig is om te koken De elektrische apparatuur omvat: koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, kookplaat, oven, afzuiging, koel-vriescombinatie en een magnetron. Keukenlinnen (2 theedoeken en 1 handdoek) zijn inbegrepen in de huurprijs. Naast de keuken is een wasruimte met een wasbak, een wasmachine, 2 droogrekken, een strijkplank en strijkijzer, elektrische plaat en de benodigdheden om het huishouden te doen (stofzuiger, dweil, bezem).

Monflanquin

11 Personen
=5=2
1300 tot 2700 euro

per week

180Villa Lacombe

Villa Lacombe is een luxe vakantiehuis voor 4 personen in het zuiden van de Lot en Garonne. Villa Lacombe is zeer luxe ingericht met zeer sfeervolle materialen. In de tuin aan de voorzijde van het huis is een prachtig zwembad met zitgedeelte en jacuzzi (niet verwarmd).

Beschrijving
Villa Lacombe heeft een grote open woonkamer met een zeer goed uitgeruste keuken met Smeg-apparatuur, zinken werkblad en in het midden van de keuken een mooi oud Frans slagersblok. De woonkamer is sfeervol ingericht met een eettafel. De comfortabele lounge heeft een TV met Franse, Nederlandse en Engelse zenders.

Sauveterre-la-Lémance

4 Personen
=2=2
1000 tot 1800 euro

per week