Lot et Garonne – Huizen met gedeeltelijk zwembad

Bezig met laden
Maison d'Amis

158Maison d’Amis

Zet op favorietenlijst
Verwijder uit favorietenlijst
Lamoulinnal is een fantastisch domein met twee prachtig gerestaureerde 18de eeuwse gites, midden in een idyllisch park van 1.7 ha. In de gites wordt authenticiteit gecombineerd met modern comfort. De dikke muren zorgen er alvast voor dat op de heetste zomerdagen het bakken aan het zwembad kan worden afgewisseld met een beetje koelte binnen!
Lougratte, Lot & Garonne
6 personen
=2=2
695 tot 1470 euro

per week