Lot et Garonne – Huizen met privé zwembad

Bezig met laden
Lagarrigue

294Lagarrigue

Zet op favorietenlijst
Verwijder uit favorietenlijst
Deze vakantiewoning heeft een prachtig privé zwembad en ligt in het gehucht ‘Lagarrigue’ tussen Aiguillon en Port-Sainte-Marie. Dit is het departement van Lot-et-Garonne. Er is Wifi aanwezig!
Lagarrigue, Lot & Garonne
8 personen
=3=2
450 tot 1330 euro

per week
Grosse Teste

553Grosse Teste

Zet op favorietenlijst
Verwijder uit favorietenlijst
Grosse Teste is een volledig gerestaureerd boerderij (en pierre – met oude stenen) voor 9 personen met een privé zwembad vlakbij de middeleeuwse stad Lauzun (1,5 kilometer) met alle voorzieningen. Deze traditionele stenen boerderij is gelegen in een rustige omgeving in het midden van het platteland te midden van bossen, fruitbomen en weiden.
Lauzun, Lot & Garonne
9 personen
=4=4
550 tot 1490 euro

per week
Villa Grange Neuve

901Villa Grange Neuve

Zet op favorietenlijst
Verwijder uit favorietenlijst
Deze zeer grote typisch Franse villa met privé zwembad voor 12 personen, bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De woning is gelegen op een terrein van 1,1 hectare tussen velden en bossen met prachtige uitzichten over het heuvelachtige landschap.
Saint-Barthélemy-d’Agenais, Lot & Garonne
12 personen
=5=3
550 tot 2300 euro

per week
Villa Castillonnes

791Villa Castillonnes

Zet op favorietenlijst
Verwijder uit favorietenlijst
Deze sfeervolle villa is ingericht voor 6 personen met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een prive zwembad, dat kan worden afgedekt door middel een overkapping. De villa ligt net buiten (800m) van de mooie bastide Castillonnès.
Castillonnes, Lot & Garonne
6 personen
=3=2
560 tot 1155 euro

per week
Maison d'Isabel

157Maison d’Isabel

Zet op favorietenlijst
Verwijder uit favorietenlijst
Lamoulinnal is een fantastisch domein met twee prachtig gerestaureerde 18de eeuwse gites, midden in een idyllisch park van 1.7 ha. In de gites wordt authenticiteit gecombineerd met modern comfort. De dikke muren zorgen er alvast voor dat op de heetste zomerdagen het bakken aan het zwembad kan worden afgewisseld met een beetje koelte binnen!
Lougratte, Lot & Garonne
8 personen
=3=2
695 tot 1660 euro

per week
Villa Pujols

501Villa Pujols

Zet op favorietenlijst
Verwijder uit favorietenlijst
Deze zeer luxe vrijstaande villa voor 8 tot maximaal 10 personen is gelegen in Pujols en heeft een privé zwembad en ligt vlakbij Villeneuve-sur-Lot. De villa is smaakvol en comfortabel ingericht en is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. De villa staat op een terrein van circa 4000 m2 en heeft diverse terrassen waar u heerlijk kunt genieten van het uitzicht.
Pujols, Lot & Garonne
10 personen
=5=2
750 tot 2300 euro

per week
Le Fournil

087Le Fournil

Zet op favorietenlijst
Verwijder uit favorietenlijst
Dit landgoed ligt tussen Périgord Pourpre en Agenais, aan de beroemde Bastide route. Le Fournil **** is oud stenen huis met karakter met een aangrenzende oude bakoven en bron, die door een stevige deur wordt afgesloten. Het huis is alleenstaand en biedt volledige privacy.
Cavarc, Lot & Garonne
7 personen
=3=2
790 tot 1695 euro

per week
La Ferme ****

086La Ferme ****

Zet op favorietenlijst
Verwijder uit favorietenlijst
Dit landgoed ligt tussen Périgord Pourpre en Agenais, aan de beroemde Bastide route. La Ferme (****) is een geheel vrij staande boerderij “en pierre” voor 7 personen. En heeft toegang tot een groot privé visvijver met karpers, blankvoorn, forelbaars, perca en paling.
Cavarc, Lot & Garonne
7 personen
=3=2
790 tot 1695 euro

per week